Nářadí, koše

Pro domácí krby a zahradní grilování nabízíme různé varianty kompletního krbového a kamnového nářadí a košů na palivové dřevo. Naše výrobky vám zpříjemní i usnadní nezbytnou manipulaci s topivem a obsluhu ohně. Originální řemeslné zpracování krbového nářadí a košů na dřevo se stane vhodným estetickým doplňkem vašeho interiéru.

Když je venku zima, rádi se doma zahříváme u krbových kamen. Pak se nám bude hodit kvalitní a spolehlivé krbové nářadí. Kované krbové nářadí, které vyvolává příjemný dojem starých časů, využijete v rodinném domku, rekreační chalupě nebo penzionu. Originálním a precizním řemeslným zpracováním se vyznačuje také naše kamnové nářadí. Je zavěšené na kovovém stojanu a je nejen užitečným, ale i ozdobným prvkem místnosti.

Pokud topíte v krbu nebo kachlových kamnech, budete potřebovat i praktický koš na dřevo. Dřevěná polínka jsou v koši na dřevo úhledně uložená a budete je mít ihned po ruce. Kovové koše na dřevo vypadají velmi elegantně a jsou vhodné do moderních interiérů i do prostor zařízených v rustikálním stylu.

Zobrazit jako
Řadit podle